Dom i ogród

SAW-BUD – budowlanka i konserwacja z misją

Zaczęło się od posadzek

Każda wielka firma zaczyna od małych kroków. Dla nas to zdanie ma szczególnie ważne znaczenie. Od ponad 20 lat dbamy bowiem o to, by posadzki jastrychowe, z którymi zaczynaliśmy na rynku, były trwałą podporą dla naszych klientów. Usługi te prowadzimy do dziś. Lata doświadczeń nauczyły nas odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bazując na doświadczeniu zbieranym przez lata, jesteśmy w stanie uratować klientów z niejednej kłopotliwej sytuacji. Obecnie na stronie https://saw-bud.net/  możesz znaleźć znacznie więcej.

Ekologiczne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Jeśli troszczysz się o zasoby naszej planety lub po prostu o rachunki i chcesz zmienić kawałek świata wokół własnego domu – jesteśmy! Mamy w ofercie sprzedaż i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, dzięki którym możesz wykorzystać uzyskaną wodę na przykład do pielęgnacji ogrodu. Jeśli sam już zadbałeś o taką instalację, pomożemy w jej przerabianiu lub udrażnianiu, by służyła Ci jak najdłużej. Oferujemy też pomoc w instalacjach związanych ze zbieraniem deszczówki i pomoc przy szambach.

Nowy wizerunek starych obiektów z SAW-BUD

W działania ekologiczne wpisuje się także troska o jak najdłuższe utrzymanie w dobrym stanie budynków i obiektów. Troszcząc się o estetykę, przyczyniasz się także do tworzenia pozytywnego wizerunku – swojego, dzielnicy, w której mieszkasz, a także miasta. Chcemy Ci w tym jak najlepiej pomóc. Po kilku inwestycjach dysponujemy więc maszynami do czyszczenia różnymi metodami. Sodowanie, piaskowanie, mycie ciśnieniowe – to wszystko nie jest nam straszne. Twój chodnik, taras, dach czy elewacja może uzyskać nowy wygląd dzięki zaangażowaniu
i kompetencji naszych pracowników. Grzyby, porosty i głębokie zabrudzenia – ze wszystkim sobie poradzimy!

Troska o Twoje zaangażowanie

Jeśli bliska jest Ci idea naturalnych źródeł pozyskiwania energii i korzystasz z paneli fotowoltaicznych, zapewne wiesz, jak istotna jest ich konserwacja. Odpowiednia pora dnia, właściwe środki i sprzęt, prawidłowy sposób działania – te czynniki zapewnią Twoim panelom dłuższą żywotność i pożądaną jakość działania. Warto zainteresować się profesjonalną konserwacją przynajmniej dwa razy w roku.

Jeśli masz w ogrodzie lub w firmie zadania, z którymi chcesz zmierzyć się samodzielnie, chętnie wynajmiemy Ci nasze maszyny. SAW-BUD dysponuje sprzętami takimi jak: różnego rodzaju myjki ciśnieniowe, piaskarka, maszyna do sodowania, podgrzewacz wody, maszyna do czyszczenia suchym lodem. Sprzęt zawsze przechodzi kontrolę techniczną przed wydaniem w ręce najemcy. Gdy zaś czeka Cię zadanie na nieco wyższym poziomie, mamy też w ofercie najmu podnośnik koszowy, który stanie na wysokości zadania.

Uczciwa wymiana

Ciężko pracujemy, by utrzymać nasze usługi i sprzęty, z których korzystamy, na najwyższym poziomie. Staramy się także jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania stawiane nam przez klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, gdyż tak jak nie ma dwóch identycznych osób, tak nie ma też dwóch takich samych zleceń czy obiektów. Bazując na naszym doświadczeniu, w przypadku większości usług, dokonujemy indywidualnej wyceny – bierzemy pod uwagę rodzaj usługi i ilość zużytych materiałów. Jesteśmy w Łodzi dla Was!